Atribuită
Anunț de participare
Furnizare Computer Tomograf
- Număr anunț
- CN1041236
- Autoritate contractantă
- SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 33115000-9 · Aparate de tomografie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.794.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.794.000 RON
- Data publicării
- 08.04.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1081256
- Termen limită
- 27.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 071-188673
- Documentație de atribuire
- DF1142879
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Subcontractanți 4
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
YOUR PACKAGE SRL CUI 30463457
Valoare atribuită
4.794.000 RON
din 4.794.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro