Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 70,4% sub estimat
ACORD-CADRU DE FURNIZARE GRUPURI ELECTROGENE PORTABILE
- Număr anunț
- CN1041354
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 31121000-0 · Grupuri electrogene (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.993.703,04 RON
- Valoare atribuită
- 590.575 RON 70,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.04.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1083174
- Termen limită
- 17.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 073-194607
- Documentație de atribuire
- DF1143569
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1143569.pdf
- Sectiunea _Acord cadru_GE portabile.docx.p7s
- Sectiunea _Caiet de sarcini GE portabile .doc.p7s
- Sectiunea- Formulare_F9 GE portabile_prop th.doc.p7s
- Sectiunea_ Formulare GE portabile.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MIX EQUIPMENT SRL CUI RO 29909190
Valoare atribuită
590.575 RON
din 1.993.703,04 RON estimat
70,4%
Adjudecat la 29,6% din estimat · economie 1.403.128,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.