Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat
“Dotarea cu mobilier și consumabile a camerelor de audire minori la nivelul instanţelor de judecată” în cadrul proiectului „Formarea profesională și consolidarea capacității la nivelul sistemului judiciar”, finanțat în cadrul Programului „Justiție”, prin Mecanismul Financiar Norvegian 2014-2021
- Număr anunț
- CN1047233
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL SUPERIOR AL MAGISTRATURII (CUI 16973795)
- Furnizor / câștigător
- DAC TECHNOLOGY SRL (CUI 17635709)
- Cod CPV
- 39157000-7 · Piese de mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312.078,40 RON
- Valoare atribuită
- 306.900 RON 1,7% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1098583
- Termen limită
- 24.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 181-511542
- Documentație de atribuire
- DF1159504
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SELTIS SOLUTIONS SRL CUI RO30332370
Valoare atribuită
306.900 RON
din 312.078,40 RON estimat
1,7%
Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 5.178,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.