Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,9% sub estimat
Furnizare dotări medicale lot nr. 5 la obiectivul de investiții „Extinderea/dotarea infrastructurii UPU din cadrul Spitalului Județean de Urgență Reșița”, finanțat prin POR 2014-2020, Axa Prioritară 8 – Dezvoltarea infrastructurii sanitare și sociale
- Număr anunț
- CN1047195
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.640 RON
- Valoare atribuită
- 99.000 RON 19,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.09.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1093840
- Termen limită
- 20.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 181-511356
- Documentație de atribuire
- DF1159271
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
99.000 RON
din 123.640 RON estimat
19,9%
Adjudecat la 80,1% din estimat · economie 24.640 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.