Atribuită Anunț de participare

Proiectare si executie lucrari pentru obiectivul de investitii "REABILITARE SI MODERNIZARE GRADINITA CU PROGRAM NORMAL ALEXANDRU IOAN CUZA, COMUNA ALEXANDRU IOAN CUZA, JUDETUL IASI"

Număr anunț
SCN1104994
Autoritate contractantă
Comuna Al.I.Cuza (Primaria comunei Al.I.Cuza, judetul Iasi) (CUI 4540941)
Furnizor / câștigător
GENERAL MODERN CONSTRUCT SRL (CUI 34126560)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
858.689,12 RON
Valoare atribuită
858.683,21 RON
Data publicării
12.04.2022 18:00
Anunț de atribuire
SCNA1070257
Termen limită
27.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1143838

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
SIMPA CONSULT SRL CUI RO 17561261
Subcontractanți 5
ADE-NIC-VAL SRL CUI RO16605904
LINCAS SRL CUI RO 6267210
TROCON SRL CUI 18561065

Valoare atribuită

858.683,21 RON

din 858.689,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.