Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat
FURNIZARE PRODUSE DE CARIERĂ SI BALASTIERA CONCASATE - DS Bihor
- Număr anunț
- CN1041501
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- CAPITALIST PRODCOM SRL (CUI 5120130)
- Cod CPV
- 14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 362.000 RON
- Valoare atribuită
- 332.500 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 12.04.2022 17:13
- Anunț de atribuire
- CAN1080712
- Termen limită
- 16.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1143795
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 362.000 RON Adjudecat: 332.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Produse de cariera – piatra concasata sort 0-63 mm - OS MARGHIT… | 142.000 RON | CONSTRUCT DRUMURI GROUP S.R.L. | 142.000 RON |
| 2 | Produse de balastiera concasate sort 0-63 mm - OS ALESD | 137.500 RON | CAPITALIST PRODCOM | 190.500 RON |
| 3 | Produse de balastiera concasate sort 0-63 mm - OS ORADEA | 82.500 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT DRUMURI GROUP S.R.L. CUI 41315162
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAPITALIST PRODCOM SRL CUI RO 5120130
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MATAHARIAS S.R.L. CUI RO32478454
Valoare atribuită
332.500 RON
din 362.000 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 29.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.