Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat

Contract de furnizare pentru 2 echipamente medicale - ANALIZOR AUTOMAT BIOCHIMIE LABORATOR ȘI VIDEOLARINGOSCOP PORTABIL

Număr anunț
CN1047241
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.630,25 RON
Valoare atribuită
70.927 RON 6,2% sub estimat
Data publicării
16.09.2022 07:20
Anunț de atribuire
CAN1091108
Termen limită
03.10.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1159379

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 75.630,25 RON Adjudecat: 70.927 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 VIDEOLARINGOSCOP PORTABIL 12.605,04 RON LIAMED 9.127 RON ↓27,6%
2 ANALIZOR AUTOMAT BIOCHIMIE LABORATOR 63.025,21 RON BIVARIA GRUP S.R.L. 61.800 RON ↓1,9%

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

70.927 RON

din 75.630,25 RON estimat 6,2%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 4.703,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.