Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru furnizare carne de pasare, peste si oua
- Număr anunț
- CN1041416
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Olimpia (CUI 4266227)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15110000-2 · Carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 803.800 RON
- Valoare atribuită
- 839.218,86 RON
- Data publicării
- 13.04.2022 21:00
- Anunț de atribuire
- CAN1080366
- Termen limită
- 03.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 075-199252
- Documentație de atribuire
- DF1143677
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU SI CONTRTACT SUBSECVENT CS OLIMPIA.pdf.p7s
- ANEXA LA CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI CARNE DE PASARE, PESTE SI OUA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1143677.pdf
- FORMULARE CSO + FORMULAR DE OFERTA + ANEXA .docx.p7s
- INSTRUCTIUNI CATRE OFERTANTI.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BLACK SEA EUROINVESTMENT CUI RO21211132
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMSORADI SRL CUI RO 6202149
Valoare atribuită
839.218,86 RON
din 803.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro