Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 71,4% sub estimat

Acord cadru furnizare produse agro-alimentare - cartofi

Număr anunț
CN1047394
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347.200 RON
Valoare atribuită
99.220 RON 71,4% sub estimat
Data publicării
20.09.2022 15:55
Anunț de atribuire
CAN1091022
Termen limită
06.10.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1159773

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023

Valoare atribuită

99.220 RON

din 347.200 RON estimat 71,4%

Adjudecat la 28,6% din estimat · economie 247.980 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.