Anulată
Anunț de participare
„Furnizare, montaj si punere in functiune a instalatiilor de dezinfectare si dezinsectie in Comuna Cristinesti, judetul Botosani”
- Număr anunț
- CN1041382
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTINESTI (PRIMARIA) (CUI 8613973)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.251.785,97 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 13.04.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1080325
- Termen limită
- 20.05.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 075-198908
- Documentație de atribuire
- DF1143468
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (9)
Estimat: 1.251.785,97 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ACHIZIȚIE INSTALAȚII DE DEZINFECTARE SI DEZINSECȚIE PENTRU DS34… | 139.087,33 RON | Anulat | — |
| 2 | ACHIZIȚIE INSTALAȚII DE DEZINFECTARE SI DEZINSECȚIE PENTRU DS65… | 139.087,33 RON | Anulat | — |
| 3 | ACHIZIȚIE INSTALAȚII DE DEZINFECTARE SI DEZINSECȚIE PENTRU DS14… | 139.087,33 RON | Anulat | — |
| 4 | ACHIZIȚIE INSTALAȚII DE DEZINFECTARE SI DEZINSECȚIE PENTRU DS33… | 139.087,33 RON | Anulat | — |
| 5 | ACHIZIȚIE INSTALAȚII DE DEZINFECTARE SI DEZINSECȚIE PENTRU DS41… | 139.087,33 RON | Anulat | — |
| 6 | ACHIZIȚIE INSTALAȚII DE DEZINFECTARE SI DEZINSECȚIE PENTRU DS97… | 139.087,33 RON | Anulat | — |
| 7 | ACHIZIȚIE INSTALAȚII DE DEZINFECTARE SI DEZINSECȚIE PENTRU DS19… | 139.087,33 RON | Anulat | — |
| 8 | ACHIZIȚIE INSTALAȚII DE DEZINFECTARE SI DEZINSECȚIE PENTRU DS28… | 139.087,33 RON | Anulat | — |
| 9 | ACHIZIȚIE INSTALAȚII DE DEZINFECTARE SI DEZINSECȚIE PENTRU DS12… | 139.087,33 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
EUROCLEANER SERVICE & ENGINEERING S.R.L. CUI RO27958200
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.