Anulată
Anunț de participare
Furnizarea de nisip cuartos pentru executia operatiilor de combatere a curgerii nisipului din stratul productiv in gaura de sonda
- Număr anunț
- CN1041392
- Autoritate contractantă
- OMV PETROM S.A (CUI RO1590082)
- Cod CPV
- 14211000-3 · Nisip (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.479.186,63 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 13.04.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1083823
- Termen limită
- 23.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 075-205175
- Documentație de atribuire
- DF1143436
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1143436.pdf
- WS902641984_Coperta DdA.docx.pdf.p7s
- WS902641984_Sectiunea I - DUAE.zip.p7s
- WS902641984_Sectiunea III - Caiet de sarcini.zip.p7s
- WS902641984_Sectiunea II - Instructiuni pentru ofertanti.zip.p7s
- WS902641984_Sectiunea IV - Acord cadru si contract subsecvent.zip.p7s
- WS902641984_Sectiunea V - Formulare.zip.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
TACROM SERVICES S.RL. CUI RO18893617
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.