Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 80,0% sub estimat

Acord-cadru de prestare servicii de post-garantie si suport tehnic pentru platforma de videoconferinta

Număr anunț
CN1047346
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
50334400-9 · Servicii de intretinere a sistemelor de comunicatii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.092.432 RON
Valoare atribuită
1.417.500 RON 80,0% sub estimat
Data publicării
21.09.2022 23:00
Anunț de atribuire
CAN1096880
Termen limită
27.10.2022 11:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 184-522351
Documentație de atribuire
DF1159864

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 1.440.000 RON Adjudecat: 1.417.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SERVICII DE POST-GARANȚIE ȘI SUPORT TEHNIC PENTRU COMPONENTE DE… 1.170.000 RON ORANGE ROMANIA 1.167.000 RON ↓0,3%
2 SERVICII DE POST-GARANȚIE ȘI SUPORT TEHNIC PENTRU COMPONENTE DE… 90.000 RON ORANGE ROMANIA 85.500 RON ↓5,0%
3 SERVICII DE POST-GARANȚIE ȘI SUPORT TEHNIC PENTRU COMPONENTE DE… 60.000 RON ORANGE ROMANIA 54.000 RON ↓10,0%
4 SERVICII DE POST-GARANȚIE ȘI SUPORT TEHNIC PENTRU COMPONENTE DE… 60.000 RON ORANGE ROMANIA 57.000 RON ↓5,0%
5 SERVICII DE POST-GARANȚIE ȘI SUPORT TEHNIC PENTRU COMPONENTE DE… 60.000 RON ORANGE ROMANIA 54.000 RON ↓10,0%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105

Valoare atribuită

1.417.500 RON

din 7.092.432 RON estimat 80,0%

Adjudecat la 20,0% din estimat · economie 5.674.932 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.