Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

„Servicii de curăţenie periodică pentru A.C.I. Nădlac și A.C.I . Nădlac II”

Număr anunț
SCN1105042
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
LOGISTICS SERV SRL (CUI 32927839)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.350 RON
Valoare atribuită
43.146 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
13.04.2022 10:39
Anunț de atribuire
SCNA1071779
Termen limită
16.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1143862

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

43.146 RON

din 43.350 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 204 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.