Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

ECHIPAMENTE IT

Număr anunț
SCN1104999
Autoritate contractantă
Ministerul Cercetarii, Inovarii si Digitalizarii (CUI 43516588)
Furnizor / câștigător
UNION CO SRL (CUI 16591086)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
461.690 RON
Valoare atribuită
457.212 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
13.04.2022 06:42
Anunț de atribuire
SCNA1072337
Termen limită
26.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1143757

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 461.690 RON Adjudecat: 457.212 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sistem desktop PC (Task Force) 96.050 RON UNION CO 347.200 RON
2 Sistem desktop PC 254.250 RON
3 Sistem ultrabook (Task Force) 85.000 RON PRAGMA COMPUTERS S.R.L. 110.012 RON
4 Sistem ultrabook 26.390 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

457.212 RON

din 461.690 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 4.478 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.