Atribuită
Anunț de participare
„Furnizare reactivi de laborator”-Mediu solid Lowenstein Jensen pt cultivarea M. tuberculosis
- Număr anunț
- SCN1105153
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
- Furnizor / câștigător
- DELTAROM SRL (CUI 12388780)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.800 RON
- Valoare atribuită
- 49.800 RON
- Data publicării
- 14.04.2022 11:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1070126
- Termen limită
- 29.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1143965
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAROM SRL CUI RO12388780
Valoare atribuită
49.800 RON
din 49.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro