Atribuită
Anunț de participare
„Lovitură 30 mm de manevră pentru instalațiile AK-306/630”
- Număr anunț
- RFQ1000346
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- ROMARM (CUI 13554423)
- Cod CPV
- 35620000-6 · Proiectile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cerere de ofertacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165.000 RON
- Valoare atribuită
- 165.000 RON
- Data publicării
- 14.04.2022 11:19
- Anunț de atribuire
- RFQA1000256
- Termen limită
- 05.05.2022 09:00
- Documentație de atribuire
- DF1144303
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet DE SARCINI lov 30 mm manevra AK630.doc.p7s
- FisaDate_DF1144303.pdf
- Metodologie 114 aprobata cu 50%.pdf.p7s
- SECTIUNEA I - FDA LR_lov 30 mm manevra AK630.doc.p7s
- SECTIUNEA III-Formulare lov 30 mm manevra AK630.doc.p7s
- SECTIUNEA IV- contract anual lov 30 mm manevra AK630.doc.p7s
- Specificatie_tehnica.pdf.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMARM CUI RO 13554423
Valoare atribuită
165.000 RON
din 165.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro