Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE PRODUSE DE PANIFICAȚIE
- Număr anunț
- SCN1105138
- Autoritate contractantă
- Centrul de Asistenta Medico-Sociala Bacesti (CUI 16385442)
- Furnizor / câștigător
- MOPAN SUCEAVA S.A. (CUI 34874331)
- Cod CPV
- 15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.010 RON
- Valoare atribuită
- 42.010 RON
- Data publicării
- 14.04.2022 10:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1069607
- Termen limită
- 28.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1143970
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOPAN SUCEAVA S.A. CUI 34874331
Valoare atribuită
42.010 RON
din 42.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro