Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 59,8% sub estimat

CONTRACT DE DELEGARE A GESTIUNII SERVICIILOR PUBLICE DE TRANSPORT PERSOANE ÎN ARIA TERITORIALĂ DE COMPETENŢĂ A JUDEȚULUI SIBIU

Număr anunț
CN1047451
Autoritate contractantă
JUDETUL SIBIU (CUI 4406223)
Furnizor / câștigător
TRANSMIXT SA (CUI 791290)
Cod CPV
60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.087.883,17 RON
Valoare atribuită
35.824.900 RON 59,8% sub estimat
Data publicării
23.09.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1095212
Termen limită
03.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 185-525227
Documentație de atribuire
DF1158818

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSMIXT SA CUI RO791290

Valoare atribuită

35.824.900 RON

din 89.087.883,17 RON estimat 59,8%

Adjudecat la 40,2% din estimat · economie 53.262.983,17 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.