Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 93,7% sub estimat
Contract de furnizare materiale sanitare, echipamente de protecţie şi dezinfectanţi
- Număr anunț
- SCN1105101
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli infectioase si Psihiatrie Baia Mare (CUI 3627501)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.327,10 RON
- Valoare atribuită
- 592 RON 93,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.04.2022 08:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1069507
- Termen limită
- 28.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1143801
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 9.327,10 RON Adjudecat: 592 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Materiale sanitare, echipament de protecţie, dezinfectant | 8.735,10 RON | Anulat | — |
| 2 | Dezinfectanţi | 592 RON | INTERCOOP | 592 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERCOOP SRL CUI RO 4275950
Valoare atribuită
592 RON
din 9.327,10 RON estimat
93,7%
Adjudecat la 6,3% din estimat · economie 8.735,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.