Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Furnizare placi LED
- Număr anunț
- SCN1105099
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ILUMINAT PUBLIC BUCURESTI SRL (CUI RO37832144)
- Furnizor / câștigător
- DAFOR BUCURESTI S.R.L. (CUI 39820111)
- Cod CPV
- 31532000-4 · Piese pentru lampi si accesorii de iluminat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 637.500 RON
- Valoare atribuită
- 626.000 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.04.2022 08:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1069804
- Termen limită
- 26.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1143935
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAFOR BUCURESTI S.R.L. CUI 39820111
Valoare atribuită
626.000 RON
din 637.500 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 11.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.