Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Servicii de reparare UPS alimentare severe IDG si DSS

Număr anunț
CN1047437
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
POWER SUPPLY SYSTEMS UPS SRL (CUI 14602405)
Cod CPV
50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.475 RON
Valoare atribuită
31.435 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
21.09.2022 10:51
Anunț de atribuire
CAN1094275
Termen limită
25.10.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1159840

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

31.435 RON

din 31.475 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.