Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
Achizitie azotat de amoniu II anul 2022
- Număr anunț
- SCN1105261
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU CULTURA PLANTELOR PE NISIPURI DABULENI (CUI RO2281069)
- Furnizor / câștigător
- AGRICOVER DISTRIBUTION S.A. (CUI 13443360)
- Cod CPV
- 24410000-1 · Ingrasaminte azotate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432.000 RON
- Valoare atribuită
- 401.568 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2022 15:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1069924
- Termen limită
- 27.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1144387
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGRICOVER CUI 13443360
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RARBAL SRL CUI RO17889707
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CEASIS IMPEX SRL CUI 14404211
Valoare atribuită
401.568 RON
din 432.000 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 30.432 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.