Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,0% sub estimat
Furnizare materiale sanitare necesare sectiei de Chirurgie Cardiovasculara
- Număr anunț
- CN1047488
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- NEURO MED THERAPY S.R.L. (CUI 42313615)
- Cod CPV
- 33184200-5 · Proteze vasculare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.633.152 RON
- Valoare atribuită
- 11.809.764 RON 29,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.09.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1100103
- Termen limită
- 25.10.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 186-526144
- Documentație de atribuire
- DF1160014
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (14)
Adjudecat: 11.809.764 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Petece chirurgicale din pericard porcin pentru reconstructie ca… | — | Anulat | — |
| 2 | Set campuri chirurgicale | — | NEURO MED THERAPY | 3.614.400 RON |
| 3 | Sonda pentru determinarea debitului prin grefoanele coronare | — | THREE PHARM | 771.840 RON |
| 4 | Fire de sutura din polyester pentru chirurgia cardiovasculara p… | — | MEDTRONIC ROMANIA | 1.090.800 RON |
| 5 | Kit de autotransfuzie cu procesare rapida | — | EXIMIA MEDICAL | 1.620.000 RON |
| 6 | Baloane de contrapulsatie aortica | — | REVISMED MEDICAL | 828.000 RON |
| 7 | Butelii de heliu pentru consola pentru balon de contrapulsatie … | — | Anulat | — |
| 8 | Adeziv biologic pentru tesuturi si vase | — | S&T MEDTECH,Sof Medica | 1.440.000 RON |
| 9 | Campuri de incizie impregnate cu iod sterile-sigilante antimicr… | — | ROMBIOMEDICA,SC BIOPHARM INTERNATIONAL SRL | 204.084 RON |
| 10 | Departator steril pentru tesuturi moi | — | HEXAMEDICAL HEALTH | 72.000 RON |
| 11 | Senzor de nivel pentru oxigenatoare | — | REVISMED MEDICAL,EXIMIA MEDICAL | 50.400 RON |
| 12 | Solutie de cardioplegie de intretinere tip St. Thomas II | — | REVISMED MEDICAL | 174.240 RON |
| 13 | Solutie de cardioplegie de intretinere tip Bretschneider modifi… | — | REVISMED MEDICAL | 360.000 RON |
| 14 | Canula perfuzie arteriala + set de insertie | — | CARDIOTECH | 1.584.000 RON |
Participanți · 16 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOF MEDICA S.A. CUI RO 6719715
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEURO MED THERAPY S.R.L. CUI 42313615
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMBIOMEDICA SRL CUI RO 8936885
Valoare atribuită
11.809.764 RON
din 16.633.152 RON estimat
29,0%
Adjudecat la 71,0% din estimat · economie 4.823.388 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.