Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,8% sub estimat
Întocmire documentație tehnica în vederea realizării lucrărilor pentru remediere degradări Autostrada Orăștie-Sibiu Lot 3 zona km 59+630 – km 60+410 – DRDP Brasov
- Număr anunț
- SCN1105233
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258.255,42 RON
- Valoare atribuită
- 207.000 RON 19,8% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1073422
- Termen limită
- 11.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133336
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PROEXROM SRL CUI RO 13301633
Valoare atribuită
207.000 RON
din 258.255,42 RON estimat
19,8%
Adjudecat la 80,2% din estimat · economie 51.255,42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.