Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat

Lucrări de execuție pentru proiectul „Modernizarea străzilor: Ady Endre, Izvorului, Vorosmarty Mihaly din Orașul Valea lui Mihai”

Număr anunț
SCN1105208
Autoritate contractantă
ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
Furnizor / câștigător
PORSET S.R.L. (CUI 13530823)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.369.887,37 RON
Valoare atribuită
9.103.947,83 RON 2,8% sub estimat
Data publicării
15.04.2022 08:36
Anunț de atribuire
SCNA1074474
Termen limită
05.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1144216

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
PORSET S.R.L. CUI 13530823
Asociați 1
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
MADLEV CONS SRL CUI RO27708093
Asociați 1
PRENIS SRL CUI RO 6698361
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DUMEXIM SRL CUI RO 16057895
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

9.103.947,83 RON

din 9.369.887,37 RON estimat 2,8%

Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 265.939,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.