Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Paturi de spital sectie Cardiologie

Număr anunț
SCN1105202
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
AKESO MEDICAL INNOVATIONS S.R.L. (CUI 43547002)
Cod CPV
33192120-9 · Paturi de spital (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574.500 RON
Valoare atribuită
573.468 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
15.04.2022 08:21
Anunț de atribuire
SCNA1070483
Termen limită
26.04.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1144195

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

573.468 RON

din 574.500 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.032 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.