Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
STATIE MOBILA DE PRELUCRARE COMPOST
- Număr anunț
- SCN1105197
- Autoritate contractantă
- SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
- Furnizor / câștigător
- INOVECO S.R.L. (CUI 5018980)
- Cod CPV
- 39234000-1 · Cutii de compost (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 245.110 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2022 08:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1070196
- Termen limită
- 27.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1144168
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INOVECO S.R.L. CUI RO 5018980
Valoare atribuită
245.110 RON
din 250.000 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 4.890 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.