Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,3% sub estimat

Servicii de transport rutier mixturi asfaltice cu autobasculante cu sarcina minimă de 22 to

Număr anunț
SCN1105383
Autoritate contractantă
SC DRUMURI PODURI MARAMURES SA (CUI RO10783082)
Cod CPV
60112000-6 · Servicii de transport rutier public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294.000 RON
Valoare atribuită
252.000 RON 14,3% sub estimat
Data publicării
18.04.2022 15:53
Anunț de atribuire
SCNA1073580
Termen limită
03.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1144218

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

252.000 RON

din 294.000 RON estimat 14,3%

Adjudecat la 85,7% din estimat · economie 42.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.