Atribuită Anunț de participare

Servicii de colectare si transport a deșeurilor de pe raza Comunei Vama

Număr anunț
SCN1105381
Autoritate contractantă
COMUNA VAMA (CUI 4326698)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
648.000 RON
Valoare atribuită
647.982,11 RON
Data publicării
18.04.2022 15:15
Anunț de atribuire
SCNA1072935
Termen limită
12.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1143867

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
FRITEHNIC S.R.L. CUI 32391250

Valoare atribuită

647.982,11 RON

din 648.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.