Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

Contract de furnizarea de produse - benzină standard 95 si motorină sub formă de bonuri valorice de carburant – BVCA

Număr anunț
SCN1105373
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE CANOTAJ (CUI 4203849)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
583.710,08 RON
Valoare atribuită
574.443,84 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
18.04.2022 13:31
Anunț de atribuire
SCNA1070285
Termen limită
05.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1144317

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

574.443,84 RON

din 583.710,08 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 9.266,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.