Atribuită
Anunț de participare
Servicii de mentenanță pentru sistemele de acces cu bariere și piloni mobili
- Număr anunț
- SCN1105328
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 14392265)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO-CON IMPEX SRL (CUI 15673447)
- Cod CPV
- 50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205.000 RON
- Valoare atribuită
- 209.475 RON
- Data publicării
- 18.04.2022 09:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1070288
- Termen limită
- 11.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1144301
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini (2)-semnat.pdf.p7m
- contract prestari servicii-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1144301.pdf
- formulare-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRO-CON IMPEX SRL CUI RO 15673447
Valoare atribuită
209.475 RON
din 205.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro