Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
Analizor de textura si accesorii
- Număr anunț
- SCN1105311
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- MUSO SRL (CUI 22664921)
- Cod CPV
- 38434000-6 · Analizoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162.230,01 RON
- Valoare atribuită
- 158.500 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 18.04.2022 08:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1070559
- Termen limită
- 27.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1143790
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MUSO SRL CUI RO 22664921
Valoare atribuită
158.500 RON
din 162.230,01 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 3.730,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.