Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat
Modernizarea și Actualizarea Sistemului Informatic Registrul Electoral
- Număr anunț
- CN1047662
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
- Furnizor / câștigător
- SOFTWARE IMAGINATION & VISION S.R.L. (CUI 41963989)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.647.058,82 RON
- Valoare atribuită
- 16.223.834 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 30.09.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1098311
- Termen limită
- 03.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 190-537297
- Documentație de atribuire
- DF1160346
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SOFTWARE IMAGINATION & VISION S.R.L. CUI 41963989
Asociați 1
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Subcontractanți 1
SAFETECH INNOVATIONS S.A. CUI RO 28239696
Valoare atribuită
16.223.834 RON
din 17.647.058,82 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 1.423.224,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.