Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,5% sub estimat

Calculatoare si laptopuri

Număr anunț
SCN1105415
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369.747,91 RON
Valoare atribuită
286.525,24 RON 22,5% sub estimat
Data publicării
19.04.2022 07:38
Anunț de atribuire
SCNA1071014
Termen limită
09.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1144565

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (9)

Estimat: 369.747,91 RON Adjudecat: 286.525,24 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Computer de birou 159.663,87 RON
2 Computer portabil 33.613,45 RON STREAM NETWORKS S.R.L. 267.578 RON
3 Statie grafica 46.218,49 RON
4 Laptop 1 32.773,11 RON
5 Laptop 2 20.168,07 RON
6 Statie de lucru 1 20.168,07 RON Prime Solutions S.R.L. 18.947,24 RON ↓6,1%
7 Sistem procesare numerica 21.848,74 RON
8 Laptop 3 25.210,08 RON
9 Statie de lucru 2 10.084,03 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIME SOLUTIONS SRL CUI RO 18238979
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

286.525,24 RON

din 369.747,91 RON estimat 22,5%

Adjudecat la 77,5% din estimat · economie 83.222,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.