Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,8% sub estimat
ECHIPAMENTE CUANTICE
- Număr anunț
- CN1047757
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- FELIX TELECOM SRL (CUI 2354144)
- Cod CPV
- 32571000-6 · Infrastructura de comunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.581.984 RON
- Valoare atribuită
- 319.500 RON 79,8% sub estimat
- Data publicării
- 02.10.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1092067
- Termen limită
- 03.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 192-543032
- Documentație de atribuire
- DF1160675
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FELIX TELECOM SRL CUI RO 2354144
Valoare atribuită
319.500 RON
din 1.581.984 RON estimat
79,8%
Adjudecat la 20,2% din estimat · economie 1.262.484 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.