Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

FURNIZARE ECHIPAMENTE MEDICALE DE RADIOLOGIE

Număr anunț
CN1047756
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
VELMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29403699)
Cod CPV
33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.540.000 RON
Valoare atribuită
15.500.000 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
02.10.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1098067
Termen limită
09.12.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 192-543031
Documentație de atribuire
DF1160728

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 3
ABB MEDTEC SRL CUI 34944232
SUPERMEDICAL SRL CUI 21203776
Subcontractanți 4
DIGIMED S.R.L. CUI RO 14172049

Valoare atribuită

15.500.000 RON

din 15.540.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 40.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.