Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Linie Radioreleu la ROMATSA CDZ Bucuresti – CE Coștila
- Număr anunț
- SCN1105541
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- AGEXIMCO SRL (CUI 428091)
- Cod CPV
- 32570000-9 · Echipament de comunicatii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 245.098,04 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.04.2022 10:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1070980
- Termen limită
- 05.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1144693
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGEXIMCO SRL CUI RO 428091
Valoare atribuită
245.098,04 RON
din 250.000 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 4.901,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.