Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,8% sub estimat

Proiectare si Execuţie lucrări pentru obiectivul de investiţii MODERNIZARE DRUMURI DE INTERES LOCAL ÎN COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU, JUDEȚUL GALAȚI

Număr anunț
SCN1105676
Autoritate contractantă
UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
Furnizor / câștigător
FIROGAL 1 SRL (CUI 5051340)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.180.841,15 RON
Valoare atribuită
10.535.238,15 RON 5,8% sub estimat
Data publicării
21.04.2022 10:59
Anunț de atribuire
SCNA1082585
Termen limită
13.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1144974

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
FIROGAL 1 SRL CUI RO 5051340
Asociați 3
CONSTRUCT & DRUM SRL CUI RO 14719007
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
GENDAV SRL CUI RO 21286399
Asociați 1
Subcontractanți 1
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

10.535.238,15 RON

din 11.180.841,15 RON estimat 5,8%

Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 645.603 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.