Atribuită Anunț de participare

Furnizare linie tehnologică de producție imprimare și finisare semiautomată

Număr anunț
SCN1105634
Autoritate contractantă
UM 0929 Bucuresti (CUI 13624359)
Furnizor / câștigător
ROEL SRL (CUI 1596786)
Cod CPV
42960000-3 · Sisteme de comanda si control, echipament de tiparire si de grafica, echipament de birotica si echipament de procesare a informatiilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
574.990 RON
Valoare atribuită
574.900 RON
Data publicării
21.04.2022 09:15
Anunț de atribuire
SCNA1072375
Termen limită
12.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1144817

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROEL SRL CUI RO 1596786

Valoare atribuită

574.900 RON

din 574.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.