Atribuită Anunț de participare

Acord cadru 2 ani - Achizitie lemne de foc - DRDP Brasov

Număr anunț
CN1047780
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
MANELEMN SRL (CUI 15126644)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.642.200 RON
Valoare atribuită
2.620.245 RON
Data publicării
02.10.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1093253
Termen limită
01.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 192-543068
Documentație de atribuire
DF1160764

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 1.642.200 RON Adjudecat: 2.620.245 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SDN Brasov si Sectia de Productie 386.400 RON MANELEMN S.R.L. 4 contracte 605.985 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 362 · 25.11.2022 318.640 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 27 · 12.02.2024 130.870 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 372 · 14.11.2023 25.605 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 366 · 29.11.2022 130.870 RON
2 SDN Sf.Gheorghe 124.200 RON MANELEMN S.R.L. 3 contracte 204.840 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 28 · 12.02.2024 34.140 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 367 · 29.11.2022 68.280 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 361 · 25.11.2022 102.420 RON
3 SDN Tg. Mures 110.400 RON MANELEMN S.R.L. 3 contracte 227.600 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 29 · 12.02.2024 91.040 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 368 · 28.11.2022 45.520 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 363 · 25.11.2022 91.040 RON
4 SDN Sibiu 303.600 RON MANELEMN S.R.L. 4 contracte 466.580 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 369 · 29.11.2022 91.040 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 30 · 12.02.2024 91.040 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 373 · 14.11.2023 34.140 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 364 · 25.11.2022 250.360 RON
5 SDN M. Ciuc 717.600 RON MANELEMN S.R.L. 4 contracte 1.115.240 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 31 · 12.02.2024 238.980 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 365 · 25.11.2022 591.760 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 370 · 29.11.2022 238.980 RON
MANELEMN S.R.L. · contract 374 · 14.11.2023 45.520 RON

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MANELEMN SRL CUI 15126644
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MANELEMN SRL CUI 15126644
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MANELEMN SRL CUI 15126644
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.620.245 RON

din 1.642.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.