Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

“Modernizare strazi in comuna Persinari, judetul Dambovita”

Număr anunț
SCN1105797
Autoritate contractantă
COMUNA PERSINARI (CUI 17310600)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.453.751 RON
Valoare atribuită
1.421.338,82 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
26.04.2022 17:20
Anunț de atribuire
SCNA1073198
Termen limită
17.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145272

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
PRAGOSA ROMANIA SRL CUI RO 21732840

Valoare atribuită

1.421.338,82 RON

din 1.453.751 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 32.412,18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.