Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare – elaborarea documentațiilor tehnico-economice fazele D.T.A.C., PT+CS, DE, a studiilor de teren necesare, asistenței tehnice din partea proiectantului pe parcursul execuției lucrărilor si execuție lucrări de C+M pentru realizarea obiectivul de investiţii: „SEDIU SISTEM DE GOSPODĂRIRE A APELOR BIHOR, JUDEȚUL BIHOR” - rest de executat
- Număr anunț
- SCN1105794
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI RO23782674)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCTORUL SALARD SRL (CUI 112454)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.551.555 RON
- Valoare atribuită
- 7.550.240,09 RON
- Data publicării
- 26.04.2022 17:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1070669
- Termen limită
- 11.05.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1145295
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini -Sediu SGA BH. -rest executie.pdf.p7s
- Devize Rest exec. Sediu SGA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1145295.pdf
- Formulare -PT+CM -Sediu SGA -rest exec. .doc.p7s
- Instrctiuni ofertanti Sediu SGA BH -rest executie.docx.p7s
- Model contract Sediu SGA -rest executie (1).docx.p7s
- Partea scrisa SF_Sediu SGA Rest exec..pdf.p7s
- PIESE DESENATE -SCANATE1.ZIP.p7s
- PIESE DESENATE -SCANATE2.ZIP.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCTORUL SALARD SRL CUI RO 112454
Asociați 1
KB PROIECTARE SI CONSULTANTA S.R.L. CUI 38072969
Terți + subcontractanți 1
ARHIPELAG DESIGN S.R.L. CUI RO35019553
Valoare atribuită
7.550.240,09 RON
din 7.551.555 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro