Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,5% sub estimat

Reabilitarea, modernizarea, dotarea clădirii și amenajarea curții la școala gimnazială KISS FERENC, Clasele V-VIII

Număr anunț
SCN1105788
Autoritate contractantă
Comuna Madaras (CUI 14596052)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.045.287,66 RON
Valoare atribuită
3.540.472,78 RON 12,5% sub estimat
Data publicării
26.04.2022 16:39
Anunț de atribuire
SCNA1072930
Termen limită
13.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145319

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
TECTUM COMPANY SA CUI RO 6314053
Subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
IMPEX AURORA SRL CUI RO 516940
Subcontractanți 2
TIGRA-WILL SRL CUI RO 11268476
SPRINT-MOL SRL CUI RO6447491
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
TERMOLANG SRL CUI RO 12915163
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.540.472,78 RON

din 4.045.287,66 RON estimat 12,5%

Adjudecat la 87,5% din estimat · economie 504.814,88 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.