Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,2% sub estimat

„Dotarea Școlii Gimnaziale "Ioan Murariu" Cristinești cu porți de acces clădiri si Separatoare bănci pentru asigurarea distanțării sociale în sălile de clasa” – LOT 3, cod SMIS 2014 + 147167

Număr anunț
SCN1105778
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IOAN MURARIU CRISTINESTI (CUI 26016850)
Furnizor / câștigător
AMBIENT ROOF DAHA SRL (CUI 32951810)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115.300 RON
Valoare atribuită
94.268,50 RON 18,2% sub estimat
Data publicării
26.04.2022 12:38
Anunț de atribuire
SCNA1071266
Termen limită
09.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1144210

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

94.268,50 RON

din 115.300 RON estimat 18,2%

Adjudecat la 81,8% din estimat · economie 21.031,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.