Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Contract de executie Lucrari de racordare la reteaua de energie electrica a unor locuri de consum ocazional ce apartin D.G.A.S.P.C. VASLUI

Număr anunț
SCN1105774
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC-COMPANY SA (CUI 6985768)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.850 RON
Valoare atribuită
41.800 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
26.04.2022 11:54
Anunț de atribuire
SCNA1070251
Termen limită
12.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145111

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRIC-COMPANY SA CUI RO 6985768

Valoare atribuită

41.800 RON

din 41.850 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.