Atribuită Anunț de participare

Furnizare Bitum rutier 70/100

Număr anunț
SCN1105768
Autoritate contractantă
DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
Furnizor / câștigător
ALCADIBO TRADING SA (CUI 6748664)
Cod CPV
44113610-4 · Bitum (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754.378,20 RON
Valoare atribuită
816.516 RON
Data publicării
26.04.2022 11:09
Anunț de atribuire
SCNA1071035
Termen limită
12.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145068

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALCADIBO TRADING SA CUI RO 6748664

Valoare atribuită

816.516 RON

din 754.378,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.