Atribuită
Anunț de participare
“FURNIZARE COMBUSTIBILI -MOTORINA EURO DIESEL si BENZINA FARA PLUMB cu cifra octanica 95
- Număr anunț
- CN1047880
- Autoritate contractantă
- Municipiul Carei (CUI 4481160)
- Furnizor / câștigător
- COPROT S.R.L. (CUI 62461)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.621.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.737.500 RON
- Data publicării
- 06.10.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1095310
- Termen limită
- 09.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 194-546841
- Documentație de atribuire
- DF1160883
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 1.737.500 RON
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COPROT S.R.L. CUI RO 62461
Valoare atribuită
1.737.500 RON
din 1.621.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro