Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat

Acord - cadru ”Servicii de telefonie mobilă”

Număr anunț
CN1047879
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.176.000 RON
Valoare atribuită
4.041.878,40 RON 3,2% sub estimat
Data publicării
06.10.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1094686
Termen limită
09.11.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 194-549128
Documentație de atribuire
DF1160947

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

4.041.878,40 RON

din 4.176.000 RON estimat 3,2%

Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 134.121,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.