Atribuită Anunț de participare

ACHIZITIE de AGREGATE de CARIERA (piatra sparta) si AGREGATE de BALASTIERA (nisip)

Număr anunț
SCN1105758
Autoritate contractantă
UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI RO30860945)
Furnizor / câștigător
PEGAS IMPEX SRL (CUI 7435983)
Cod CPV
14212000-0 · Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454.500 RON
Valoare atribuită
454.300 RON
Data publicării
26.04.2022 09:29
Anunț de atribuire
SCNA1070745
Termen limită
09.05.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1145103

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 454.500 RON Adjudecat: 454.300 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 AGREGATE de CARIERA (piatra sparta) 279.500 RON S.C. PEGAS IMPEX S.R.L. 454.300 RON
2 AGREGATE de BALASTIERA (nisip) 175.000 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PEGAS IMPEX SRL CUI RO 7435983

Valoare atribuită

454.300 RON

din 454.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.