Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,7% sub estimat

C65/2022 - ”Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarile de imbunatatiri funciare din cadrul Filialelor Teritoriale ale Agentiei Nationale de Imbunatatiri Funciare "-

Număr anunț
CN1047860
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
Furnizor / câștigător
MECANEX SA (CUI 613803)
Cod CPV
45112500-0 · Lucrari de terasament (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.493.596,90 RON
Valoare atribuită
3.474.620,70 RON 22,7% sub estimat
Data publicării
04.10.2022 08:55
Anunț de atribuire
CAN1099180
Termen limită
24.11.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1160872

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 3.618.196,90 RON Adjudecat: 3.474.620,70 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lucrari de intretinere si reparatii la SPR Bercelui din amenaja… 1.820.899,70 RON CARMIN POPSTAR PROD,MECANEX 1.720.742,27 RON ↓5,5%
2 Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarea de irigatii T… 1.264.350 RON Remico Comprest 1.263.878,43 RON
4 Lucrari de intretinere si reparatii in amenajarea Sadova Corab… 532.947,20 RON NICOSORIAN TOTAL INS 490.000 RON ↓8,1%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
REMICO COMPREST SRL CUI RO 7862755
Subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
Oferta 3 Câștigător Asociere
Ofertant lider
MECANEX SA CUI 613803
Asociați 1
Subcontractanți 1
NICO CONSTRUCT SRL CUI RO 17212814
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.474.620,70 RON

din 4.493.596,90 RON estimat 22,7%

Adjudecat la 77,3% din estimat · economie 1.018.976,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.